Karadeniz turu sırasında uğradığımız duraklardan biriydi Gökgöl Mağarası. Hayran kaldık. Doğa harikası. Kesinlikle tekrar geleceğim.

Simge UÇAR

İstanbul

Gökgöl Mağarası gerçekten çok güzel ve ilgi çekici olmuş. Sanki sanat galerisi gezer gibi gezdik.Harikaydı 🙂

İsmail Demirci

Zonguldak

 

Dün gezdik. Şu sıcak yaz gününde içerisi o kadar serindi ki, hiç çıkasım gelmedi. Işıklandırılmasına ve özellikle cam köprüler müthiş dizayn edilmiş. Tebrikler!

Beste TÜRKYILMAZ

Bartın

 

Astım hastalığına iyi geldiğini duymuştum. Bir süredir açılmasını bekliyordum. Sonunda kısmet oldu. İçerisi gerçekten iyi geldi. Ayrıca beklediğimize de değmiş, gerçekten muazzam olmuş.

Berk ELİÇEK

Antalya

 

Eskiden gelmiştim. Çok beğenmiştim. Fakat bu restorasyondan sonra inanılmaz olmuş. Dünyada eşinin olduğunu düşünmüyorum. İnanılmaz bir deneyimdi. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Ahmet KUTAY

Ankara

 

Harika bir deneyimdi bizim için. Ailemle birlikte girdik. Hayran kaldık. Bu doğa harikasını böyle bir sosyal alana çevrilmesinde kimin emeği geçtikyse Allah razı olsun. Şiddetle öneriyorum.

Mehmet ATAY

Eskişehir

 

“İnsanlar şehir dışından geliyorlar, ayağımızın altındaki mağaraya hiç gitmedik” diyerek girdiğim mağara. Aynı zamanda, bu kadar zamandır girmediğim için pişman olduğum da mağara. 🙂

Alican KAYHAN

Zonguldak

 

Bayram ziyareti için gelirken yolda görüp uğradım. İçerisi harikaydı. Dolu dolu 45 dakika zaman geçirdim. İçeriden çıkasım gelmedi. Sinop’a dönerken tekrar girmek için sabırsızlanıyorum. 🙂

Duygu TALAT

Sinop

 

Erzincan’dan akrabaları ziyaret ve tatil için Zonguldak’a geldim gelmişken gökgöl mağarasını’da ziyaret edelim dedik. İyi ki’de gelmişim Mağara içerisindeki oluşumların detaylı ve göze hoş gelecek şekilde görünmesini sağlamak için yapılan aydınlatmalar harika olmuş.Cam köprüye bayıldım emeği geçenlerin eline sağlık Mağara içerisinde ki hava akımı insana enerji katıyor.İki saate yakın mağarada kaldım kendimi çok iyi hissettim adeta nefesim açıldı bence nefesle ilgili hastalığı olan insanlara faydalı olabilir.

Ali Efe KARA

Erzincan

 

Çok güzel Bakmaya doyamadım.Mağara içerisindeki oluşumlar ve oluşumlara vuran aydınlatmalar harika bir görsellik yaratmış çok iyi iş çıkartılmış emeği geçenlere teşekkürler.

Onur TERZİ

Kastamonu

 

45 günün sonunda Gökgöl Mağaramızdaki ziyaretçi sayısı 7045 ulaşmıştır bu durum bana göre harika bir süreçti. Bu anlamda bu durum şunu göstermiştir, turim bizim ilimizde de vardır bizim turizme kazandıracağım yerler kıyıda köşede beklemektedir. Bunların tespitlerinin yapılması ivedidir. Gökgöl Mağaramızın bu seviyeye gelmesinde emeği geçen başta sayın Zonguldak Valimize ,İl Genel Meclisi üyelerime ,Özel İdaremize ve özellikle gece gündüz demeden orada çalışan arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Necdet KARAVELİ – Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı

Zonguldak

 

Ad Soyad (Zorunlu)

E-Posta Adresiniz (Zorunlu)

Şehir

Düşünceleriniz